Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BWP samobójca w Syrii

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 07 lutego 2020

W Internecie pojawiła się relacja z ataku bezzałogowego BWP wypełnionego materiałami wybuchowymi na zachodzie prowincji Idlib w Syrii. Postsowiecki pojazd bez wieży z dużą prędkością zbliża się do grupy budynków, po czym słychać potężną eksplozję. Nie wiadomo, czy BWP był zdalnie sterowany, czy był kierowany przez samobójcę.

Według autora filmu, przeprowadzony przez bojowników Khayyat Tahrir al-Sham (dawna Jebhat al-Nusra). W ataku miało zginąć kilku żołnierzy armii syryjskiej.


Drukuj Góra