Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Na Astrachaniu rozbił się Robinson R44

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 29 lutego 2020

Wczoraj wieczorem w rejonie narimanowskim obwodu astrachańskiego w pobliżu wioski Basy rozbił się lekki śmigłowiec Robinson. Na jego pokładzie znajdował się jedynie pilot. Według dostępnych informacji, zginął on w katastrofie. Śmigłowiec rozbił się ok. 20:30 czasu lokalnego.

Szczątki śmigłowca Robinson R44, który rozbił się wczoraj wieczorem w obwodzie astrachańskim / Zdjęcie: GU MCzS obwodu astrachańskiego

Śmigłowiec był własnością OOO Aerosojuz Wołgograd. Leciał z lądowiska w rejonie kamyzjakskim do Wołgogradu. Jego wrak znaleziono dziś w nocy, o 2:09. Na ziemi nie odnotowano strat.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

Ofiara wczorajszej katastrofy – prezes OOO Aerosojuz Wołgograd, Wiktor Klimoczkin / Zdjęcie: OOO Aerosojuz Wołgograd

Ofiara katastrofy to Wiktor Klimoczkin. Był założycielem i prezesem spółki Aerosojuz Wołgograd. Miał 50 lat. W ciągu ponad 30 lat wylatał 2500 h.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.