Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Coraz więcej odwoływanych lotów

Lotnictwo cywilne, 03 marca 2020

Z powodu obaw przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19) kolejne linie odwołują loty na niektórych trasach. Także British Airways i Ryanair odwołały setki lotów między Wielką Brytanią a niektórymi obszarami Europy i USA. BA poinformowały o odwołaniu m.in. rejsów między Londynem-Heathrow a Włochami, Francją, Austrią, Belgią, Niemcami, Irlandią i Szwajcarią, a także nowojorskim JFK. Redukcje objęły również loty między Londynem-Gatwick a Włochami, Francją i Albanią oraz niektóre połączenia Londynu City do i z Włoch i Niemiec.

Zdjęcie: British Airways

Na razie decyzje dotyczą lotów planowanych do 28 marca 2020. Linie kontaktują się z klientami w sprawie odwołanych lotów. Proponują im zmianę rezerwacji na loty innych przewoźników, zwrot pieniędzy lub rezerwację na późniejszy termin w ramach siatki połączeń BA.

Także Ryanair ograniczył loty na niektórych trasach. Irlandzki tani przewoźnik zmniejszył częstotliwość rejsów na niektórych trasach nawet o 25%. Szczególnie dotyczy to połączeń z północnymi Włochami. Powodem jest znaczny spadek liczby rezerwacji. Ograniczenia dotyczą okresu do 8 kwietnia 2020.

Na razie ograniczenie liczby połączeń nie wpłynęło na zatrudnienie w BA i Ryanair. Inaczej niż na przykład w izraelskich El Al, gdzie zapowiedziano zwolnienie nawet tysiąca pracowników. Póki co Ryanair proponuje personelowi wykorzystywanie urlopów. Bierze też pod uwagę zamrożenie rekrutacji i wynagrodzeń.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.