Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lufthansa chce wstrzymać loty A380

Lotnictwo cywilne, 06 marca 2020

Lufthansa ogłosiła, że rozważa tymczasowe uziemienie całej floty (14) dwupokładowych samolotów pasażerskich Airbus A380. Powodem jest ograniczenie liczby pasażerów obawiających się rozprzestrzeniania wirusa COVID-19. Samoloty pozostałyby na lotniskach we Frankfurcie i Monachium.

Równocześnie Lufthansa zapowiedziała ograniczenie nawet o połowę liczby lotów i przewożonych pasażerów w całej grupie. Dotyczy to m.in. przewozów realizowanych przez Swiss i Austrian. Ograniczenie ma potrwać co najmniej kilka tygodni.

Airbus A380 Lufthansy / Zdjęcie: LoL

To już druga zapowiedź ograniczenia przewozów grupy Lufthansa w ciągu ostatnich dni. Wcześniej mowa była o zmniejszeniu przewozów o jedną czwartą. Odpowiadało to anulowaniu lotów 150 samolotów, w tym 125 krótko- i średniodystansowych oraz 25 dalekodystansowych (flota Grupy obejmuje ok. 770 samolotów, w tym ok. 180 dalekiego zasięgu).

Mimo problemów Lufthansa stara się nie ograniczać zatrudnienia. Proponuje pracownikom prace w niepełnym wymiarze godzin i bezpłatne urlopy. Mogą to być urlopy nawet roczne.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.