Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe połączenia Jet Air do Drezna

Lotnictwo cywilne, 22 czerwca 2009

Jet Air - polski regionalny przewoźnik lotniczy - poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowych połączeń z Drezna do Warszawy i Zielonej Góry.

Spółka Jet Air jest polską, prywatną linią lotniczą, istniejącą od 2001. Od października 2007 linia rozbudowuje siatkę połączeń regionalnych. Obecnie samoloty Jet Air obsługują trasy do Berlina, Bydgoszczy, Kopenhagi, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy, Wiednia i Zielonej Góry. Jet Air oferuje również usługi czarteru samolotów. Flota towarzystwa składa się z trzech samolotów British Aerospace Jetstream 32 o pojemności 18 pasażerów (na zdjęciu) oraz jednego ATR 42-300, mieszczącego 46 osób / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Od 7 września 2009 samoloty Jet Air będą kursowały codziennie pomiędzy stolicą Saksonii a stolicą Polski z międzylądowaniem w Zielonej Górze. Drezno to nasza pierwsza nowa propozycja z przygotowywanej oferty na sezon jesienny. Kierujemy ją głównie do pasażerów podróżujących służbowo do Warszawy zarówno z Drezna, jak i Zielonej Góry, która od września ponownie zyska nie tylko bezpośrednie połączenie z Warszawą, ale również pierwsze połączenie międzynarodowe - mówi Krzysztof Wicherek, prezes Jet Air. Jak zwykle w przypadku naszych połączeń biznesowych, proponujemy rozkład, który umożliwia zorganizowanie dnia pracy w Warszawie i powrót tego samego dnia. Dodatkowo pasażerowie podróżujący z Drezna będą mogli przesiąść się w Warszawie na samoloty innych przewoźników, obsługujących połączenia na wschód od Warszawy - dodaje Krzysztof Wicherek.

Połączenie Warszawa - Drezno - Warszawa będzie obsługiwane codziennie od poniedziałku do piątku. Wylot z Drezna przez Zieloną Górę do Warszawy zaplanowano na 6:35. Po 40 minutach lotu samolot wyląduje w Zielonej Górze, skąd po 15-minutowym postoju o 7:30 wystartuje do Warszawy. Lądowanie w Warszawie przewidziane jest na 8:45. W rejs powrotny do Drezna samolot wystartuje o 18:50. Przylot do Zielonej Góry zaplanowano na 20:05, a do Drezna na 21:00.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.