Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Iran Air zawieszają loty do Europy

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 08 marca 2020

Irańskie linie lotnicze Iran Air poinformowały o zawieszeniu do odwołania lotów do państw Unii Europejskiej. Powodem są sankcje nałożone na linie w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Iranie i Europie. Iran Air podporządkowały się tym decyzjom, choć kwestionują ich podstawy.

Zdjęcie: IRNA

W Iranie stosunkowo często jest wykrywany wirus COVID-19. Badania wskazały już ponad 6,5 tysięcy jego nosicieli. Znaczna jest też umieralność związana z powikłaniami chorobowymi. Według oficjalnych danych z ich powodu zmarło już 194 Irańczyków. To plasuje Iran na drugim miejscu na świecie – za ChRL, z której wirus się wywodzi.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.