Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

American wydzierżawią Dreamlinery od BOC

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 11 marca 2020

Spółka BOC Aviation Limited podpisała umowę z American Airlines na wynajem 22 nowych samolotów Boeing 787-8 Dreamliner, napędzanych silnikami General Electric GEnx. Samoloty mają zostać dostarczone w l. 2020-2021.

Obecnie American Airlines eksploatują 20 Boeingów 787-8 (na zdjęciu) i 22 787-9 / Zdjęcie: Boeing

Robert Martin, dyrektor zarządzający i dyrektor generalny BOC Aviation, powiedział: Cieszymy się, że możemy powitać American Airlines jako nowego klienta BOC Aviation, ponieważ transakcja ta staje się największym zobowiązaniem najmu w naszej historii. Z niecierpliwością oczekujemy bliskiej współpracy z American Airlines i stania się ich kluczowym partnerem.

Dremlinery miały być pierwotnie kupione przez Boeing Capital Corporation (BCC), a następnie wynajęte American Airlines. Jednak BOC Aviation zawarła umowę z BCC i przewoźnikiem na zakup samolotów bezpośrednio od Boeinga Company i wydzierżawienie ich American Airlines.

Obecnie American Airlines eksploatują 20 Boeingów 787-8 i 22 787-9. Towarzystwo oczekuje także na dostawę 25 Dreamlinerów 787-9.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.