Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Grupa Lufthansa zawiesza część połączeń

Lotnictwo cywilne, 12 marca 2020

Grupa Lufthansa ogłosiła zredukowany rozkład rejsów swoich linii pasażerskich na okres od 29 marca do 24 kwietnia. Zmiany wynikają z wyjątkowych okoliczności wywołanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Odwołane połączenia będą sukcesywnie wycofane z systemów rezerwacji, a pasażerowie, których dotyczą ogłoszone zmiany, będą poinformowani o możliwościach modyfikacji swoich rezerwacji.

/ Zdjęcie: Bartosz Głowacki

W skład Grupy wchodzą linie Lufthansa, SWISS i Austrian Airlines, które obsługują rynki wewnętrzne z hubów we Frankfurcie, Monachium, Zurychu i Wiedniu.  Od 2020 w skład grupy wchodzą także Brussels Airlines.

763 samoloty Grupy Lufthansa docierają do 270 miast w 105 krajach w ramach 10 775 cotygodniowych połączeń w sezonie zimowym 2019/2020. W Polsce Grupa obsługuje 356 cotygodniowych lotów z 9 miast: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Bydgoszczy oraz Łodzi.

W sumie wszystkie linie pasażerskie wchodzące w skład Grupy Lufthansa musiały anulować 2300 połączeń. W nadchodzących tygodniach należy spodziewać się kolejnych zawieszeń rejsów. Rozkład rejsów na okres rozpoczynający się 25 kwietnia zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Zmiany w ofercie dotyczą głównie Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Podróżni, którzy na najbliższe tygodnie planowali rejs z Grupą Lufthansa powinni przed wylotem sprawdzić status połączeń na stronie lufthansa.com. Pasażerowie, którzy udostępnili Lufthansie swoje dane kontaktowe, zostaną bezpośrednio poinformowani w przypadku odwołania ich rejsu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.