Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

WCBKT S.A. w walce z SARS-CoV-2

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, 06 kwietnia 2020

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A. jest kolejną spółką z Grupy PGZ, która wspiera służby medyczne w walce o zdrowie i życie w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Spółka przekazała przyłbice ochronne dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Wkrótce pomoc otrzyma również personel Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

/ Zdjęcie: WCBKT S.A.

WCBKT S.A., kierując się społeczną odpowiedzialnością biznesu, wspiera osoby będące na pierwszej linii frontu – lekarzy, ratowników, personel medyczny. To oni w tej chwili potrzebują środków ochronnych, by móc nieść pomoc społeczeństwu. Jednocześnie w zakładzie wdrożono szereg działań profilaktycznych mających na celu ochronę pracowników przed zagrożeniem. WCBKT S.A. jest kolejną spółką Polskiej Grupy Zbrojeniowej zaangażowaną we wspólną walkę z epidemią.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie możemy pozostać obojętni na to, co dzieje się w placówkach medycznych, gdzie każdego dnia lekarze i pielęgniarki walczą o zdrowie i życie Polaków. Możliwie najszybsze opanowanie zagrożenia jest kluczowe zarówno dla naszej firmy, jak i całej polskiej gospodarki. Każda forma pomocy jest nieoceniona. Wielkie podziękowania kieruję do wszystkich pracowników służby zdrowia i również do pracowników spółki, którzy są zaangażowani w pomoc szpitalom – powiedział Piotr Kisiel, Prezes Zarządu WCBKT S.A.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.