Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej lotów Emirates

Lotnictwo cywilne, 13 kwietnia 2020

Linie lotnicze Emirates z Dubaju ogłosiły wznowienie lotów do kilku miejscowości na całym świecie. 15 kwietnia ich pasażerowie polecą do Algieru, Tunisu i Dżakarty (lot w jedną stronę za 1900 Dirhamów w klasie ekonomicznej), 15 i 16 kwietnia Manili (od 2500 Dh), 18 kwietnia do Chicago O’Hare (4500 Dh) i Tajpej (2500 Dh), a po 16 kwietnia trzy razy w tygodniu do Kabulu (1759 Dh). Przewoźnik kontynuuje również loty do Londynu Heathrow i Frankfurtu.

Pokłady samolotów Emrates po każdym locie poddawane są specjalnemu czyszczeniu i dezynfekcji / Zdjęcie: Emirates

Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji bezpośrednio na emirates.com lub za pośrednictwem biura podróży. Polecieć będą mogli wyłącznie obywatele Zjednoczonych Emiratów Arabskich i obywatele kraju docelowego, spełniający warunki wjazdu na jego terytorium. Będą oni zobowiązani do przestrzegania wszystkich środków bezpieczeństwa i higieny wymaganych przez władze ZEA i kraj przeznaczenia w związku z pandemią koronawirusa nowego typu. Nie będzie możliwości odprawy online ani wyboru miejsc, zaś bagaż kabinowy został ograniczony do laptopów, torebek, teczek lub artykułów dziecięcych.

Na pokładzie pasażerowie będą musieli zachowywać bezpieczny dystans i używać masek na twarze. Po każdym locie samoloty zostaną poddane specjalnemu czyszczeniu i dezynfekcji.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.