Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Turecka flaga na niebie

Lotnictwo cywilne, Historia, Strategia i polityka, 23 kwietnia 2020

Dziś rano, o 6:41 z lotniska w Ankarze wystartował pasażerski Boeing 777-3F2(ER), zn. rej. TC-JJF, Turkish Airlines. Samolot poleciał trasą odwzorowującą elementy flagi tureckiej – półksiężyc i gwiazdę. Lot trwał 2:38 h. Zakończył się lądowaniem na lotnisku startu.

Trasę rocznicowego lotu Boeinga 777-3F2(ER) Turkish Airlines zarejestrował Flightradar24

Lot odbył się z okazji święta niepodległości i dnia dziecka, obchodzonych w Turcji 23 kwietnia. W 2020 przypada też 100-lecie powstania parlamentu. 23 kwietnia 1920 odbyło się pierwsze posiedzenie Wielkiego Zgromadzenia Narodowego.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.