Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Y-20 pierwszy raz za granicą

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, Służby państwowe, 25 kwietnia 2020

Ciężki samolot transportowy Xian Y-20 po raz pierwszy poleciał za granicę Chin. Wczoraj, 24 kwietnia przewiózł pomoc medyczną dla Pakistanu. Na jego pokładzie znajdowało się kilkunastu członków wojskowego personelu medycznego i sprzęt potrzebny do zwalczania epidemii koronawirusa nowego typu.

Chiński samolot transportowy Xian Y-20 i jego załoga w Pakistanie / Zdjęcie: MO ChRL

Y-20 był jednym z samolotów, które przewiozły pomoc chińską dla Pakistanu. Resztę ludzi i sprzętu przewiozły samoloty transportowe Ił-76. Wczorajsze dostawy były już kolejne. Pierwsza grupa chińskich ekspertów medycznych przybyła do Pakistanu 28 marca 2020.

ChRL pomaga w walce z COVID-19 także innym państwom w regionie. Wczoraj misje lotnicze z pomocą medyczną dotarły również do Laosu i Mjanmy. W tym ostatnim kraju chińskie samoloty wylądowały w bazie Yangon, przywożąc m.in. 6 ekspertów, zestawy testowe i maski medyczne KN95.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.