Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Belle 412 dla Paragwaju?

Służby państwowe, Strategia i polityka, 28 kwietnia 2020

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro skierował do Kongresu prośbę o przekazanie Paragwajowi dwóch śmigłowców Bell 412, należących wcześniej do Comando de Aviação Operacional Departamento de Polícia Federal (Dowództwa Lotnictwa Departamentu Policji Federalnej).

/ Zdjęcie: CAOP

Propozycję taką złożył prezydentowi minister sprawiedliwości Sérgio Moro, motywując to wzmocnieniem kontroli granicznej między Paragwajem a Brazylią w ramach walki z handlem narkotykami.

Donacja, której wartość szacowana jest na ok. 103 tys. reali (ponad 76 tys. zł), obejmie także transport Belli 412 z Brasilii do Foz de Iguazú, skąd śmigłowce zostaną zabrane przez rząd Paragwaju. Darowizna zostanie przekazana po zatwierdzeniu przez Izbę Deputowanych, jednak nadal nie określono kiedy to nastąpi.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.