Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dział Raytheon ATR sprzedany

Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, 04 maja 2020

Raytheon Technologies Corporation sfinalizował sprzedaż działu Airborne Tactical Radios, za 275 mln USD. Jego nabywcą jest koncern BAE Systems.

/ Zdjęcie: Raytheon 

Airborne Tactical Radios projektuje, produkuje i dostarcza szeroki zakres urządzeń łączności dla Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych Ameryki, rządów krajów sojuszniczych i dużych koncernów produkujących wojskowe samoloty, śmigłowce i bezzałogowce. Wśród jego produktów znajdują się systemy walki elektronicznej, radiostacje wielopasmowe czy wielokanałowe, a także urządzenia łączności kodowanej.

Dział Airborne Tactical Radios zatrudnia około 100 pracowników w zakładach w Fort Wayne w stanie Indiana, i w Largo w stanie Floryda. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i doświadczony zespół kierowniczy dołączą do działu Systemów Elektronicznych BAE Systems, zajmującego się systemami dowodzenia, kierowania, łączności, komputerowymi, wywiadowczymi, obserwacyjnymi i rozpoznawczymi.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.