Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IU poszukuje transporterów czołgów

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 07 maja 2020

Inspektorat Uzbrojenia MON ogłosił postępowanie dotyczące dostawy zestawów do transportu czołgów i ciężkiego sprzętu gąsienicowego. Zestawy mają się składać z ciągnika i naczepy niskopodwoziowej.

 / Zdjęcie: Inspektorat Wsparcia SZ

Poszukiwany jest dostawca 31 zestawów transportowych w ramach zamówienia podstawowego i 78 w ramach zamówienia opcjonalnego. Oferty mogą być składane do 16 czerwca br. Zaś zamówienie po podpisaniu umowy ma zostać zrealizowane do 30 października 2026.

Naczepy zestawów powinny mieć nośność co najmniej 60 t. i umożliwiać transport czołgów rodziny Leopard lub Challenger. Zestaw transportowy powinien być przystosowany do brodzenia przez przeszkody wodne o głębokości co najmniej 750 mm. Wymagany jest również napęd na wszystkie koła jezdne. Koła powinny mieć wkładki umożliwiające jazdę po przebiciu opony. Kabina ciągnika powinna mieć miejsca siedzące dla co najmniej dwóch osób (pożądana jest 3-osobowa kabina) i właz dachowy.

Wśród wymienionych kryteriów oceny ofert znajduje się cena o wadze 75, gwarancja o wadze 15 i właściwości funkcjonalne o wadze 10. IU nie podał budżetu przewidzianego na realizację zamówienia.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.