Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się indyjski MiG-29

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 08 maja 2020

Dziś ok. 10:30 czasu lokalnego w pobliżu Chuharpur w Pendżabie w Indiach rozbił się myśliwiec MiG-29. Wrak znaleziono na polu pod tą miejscowością. Okazało się, że pilot samolotu katapultował się i przeżył. Został przewieziony śmigłowcem do szpitala. Podano, że to Wing Commander MK Pandey.

Płonące szczątki indyjskiego myśliwca MiG-29, który rozbił się w pobliżu Chuharpur w Pendżabie w Indiach / Zdjęcie: via Twitter

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę  uznaje się awarię techniczną.

Rozbity samolot stacjonował w bazie Adampur w pobliżu Jalandhar. To z niej wystartował do rutynowego lotu treningowego.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.