Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Red Arrows nad Londynem

Lotnictwo wojskowe, Imprezy branżowe, Historia, 08 maja 2020

Dziś rano, po starcie o 9:37 czasu lokalnego z bazy RAF Scampton w Lincoln, samoloty zespołu akrobacyjnego RAF Red Arrows przeleciały nad Londynem. Lot odbył się z okazji 75. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie. Ok. 10:10 zespół przeleciał nad pałacem Westminster.

Red Arrows nad Londynem / Zdjęcie: Twitter – Andrew Dunning

Mieszkańcy Londynu mogli obserwować przelot przede wszystkim ze swoich domów. Poruszanie się po mieście jest bowiem ograniczone z powodu pandemii koronawirusa nowego typu. Z tego też powodu nie zorganizowano obchodów rocznicy na ulicach Londynu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.