Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne T-72B3 dla Białorusi

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 09 maja 2020

Ministerstwo obrony Białorusi poinformowało, że odebrało kolejną partię zmodernizowanych czołgów T-72B3. Armia białoruska otrzymała 5 takich wozów. Modernizacja realizowana jest na podstawie umowy MO Republiki Białoruś z Naukowo-produkcyjną korporacją Uralwagonzawod.

Kolejnych 5 zmodernizowanych czołgów T-72B3 armia białoruska odebrała 6 maja 2020 / Zdjęcie: MO RB

Czołgi T-72B3 w wersji dla Białorusi są napędzane silnikami o mocy zwiększonej do 1130 KM (zamiast 840 KM). Zmodernizowano też kompleks uzbrojenia, w tym systemy celownicze – dostarczone przez producentów białoruskich. Opancerzenie zostało uzupełnione m.in. o modułowe, szybko demontowalne burtowe ekrany ochrony przed głowicami kumulacyjnymi.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.