Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Poszukiwawczo-ratowniczy Hermes 900

Przemysł zbrojeniowy, Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 12 maja 2020

Izraelski Elbit Systems ujawnił, że testuje poszukiwawczo-ratowniczą wersję bsl Hermes 900 – Maritime Patrol. Jest on wyposażony nie tylko w systemy rozpoznania i identyfikacji, ale także zasobniki z tratwami ratowniczymi. Może przenosić i precyzyjnie zrzucać z niewielkiej wysokości (200 m) do czterech 6-osobowych tratw, które nadmuchują się automatycznie przed spadnięciem na powierzchnię wody

Bsl Hermes 900 Maritime Patrol może przenosić pod skrzydłami 4 zasobniki z 6-osobowymi tratwami ratowniczymi / Zdjęcie: Elbit Systems

Według specjalistów Elbit Systems, bsl ma w misjach poszukiwawczo-ratowniczych wiele przewag nad samolotami załogowymi. Może bowiem działać w dowolnych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia i nocy. Bez problemu może utrzymywać się w powietrzu przez ponad 24 h, nieograniczony zmęczeniem załogi.

Hermes 900 Maritime Patrol zrzuca w czasie testów zasobnik z tratwą ratowniczą / Zdjęcie: Elbit Systems

Według producenta, jeden Hermes 900 Maritime Patrol został już dostarczony nieujawnionemu klientowi w Azji Południowo-wschodniej.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.