Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates zrezygnują z 40% A380

Lotnictwo cywilne, Publikacje, 17 maja 2020

Według lokalnych mediów, linie Emirates z ZEA planują wycofanie z eksploatacji 40% swojej floty dużych samolotów pasażerskich Airbus A380. Decyzja miała zapaść 2 tygodnie temu. 46 A380 może już nigdy nie latać z pasażerami.

Zdjęcie: Emirates

Linie z Dubaju są największym na świecie operatorem A380. Dysponują 115 samolotami tego typu, a mają odebrać jeszcze 8. Tymczasem szef Emirates, Tim Clark ocenia, że całe linie po kryzysie związanym z koronawirusem będą mniejsze o 20-30% niż przed nim. Taki będzie też poziom redukcji zatrudnienia personelu Emirates.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.