Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pozew przeciwko EasyJet o 18 mld GBP

Lotnictwo cywilne, 23 maja 2020

Międzynarodowa kancelaria prawna PGMBM wniosła wczoraj przeciwko EasyJet pozew zbiorowy o potencjalnie 18 mld GBP w związku ujawnieniem przez linie danych 9 mln klientów z całego świata. Dane wyciekły w styczniu 2020 w wyniku ataku hakerskiego, ale klienci zostali powiadomieni dopiero 4 miesiące później, 19 maja. Wcześniej zostało powiadomione jedynie biuro brytyjskiego komisarza ds. ochrony informacji. Linie uspokajają, że jak dotąd nie ma żadnych dowodów na to, aby hakerzy zrobili jakikolwiek użytek ze skradzionych danych.

Zdjęcie: EasyJet

Wrażliwe dane osobowe, które wyciekły, obejmują pełne nazwiska, adresy e-mail, numery kart bankowych i dane podróży, w tym daty wyjazdu, daty przyjazdu i daty rezerwacji. Zgodnie z art. 82 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych UE (RODO), klienci mają prawo do odszkodowania za niedogodności, niepokój, irytację oraz utratę kontroli nad swoimi danymi osobowymi. Stąd pozew zbiorowy PGMBM wniesiony do High Court of London. Wszyscy zainteresowani klienci easyJet z całego świata mogą teraz przyłączyć się bez opłat do roszczenia na stronie www.theeasyjetclaim.com. W wypadku wygranej mogą być uprawnieni do rekompensaty w wysokości po 2000 GBP.

 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.