Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Łotwa i Estonia zamawiają granatniki

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 29 maja 2020

Siły zbrojne Łotwy i Estonii złożyły zamówienia na działa bezodrzutowe Carl Gustaf M4. Transakcja zostanie zrealizowane poprzez szwedzką agencję materiałową Försvarets materielverk (FMV).

/ Zdjęcie: Saab

Dostawy uzbrojenia odbędą się w latach 2021-2024. Najnowszy wariant dział bezodrzutowych uzupełni użytkowane przez siły zbrojne obu państw starsze Carl Gustaf M2 i M3. Nie ujawniono liczby zamawianych granatników ani łącznego kosztu zamówienia.

Jedynie resort obrony Estonii ujawnił wartość zamówienia dla rodzimych sił zbrojnych. Do 2022 Estonia odbierze granatniki o wartości 1,3 mln euro.


Drukuj Góra