Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ryanair wznowi loty z Modlina

Lotnictwo cywilne, 18 czerwca 2020

Lotnisko Warszawa-Modlin jest już gotowe do wznowienia lotów. Nowa rzeczywistość, związana z wybuchem pandemii COVID-19, wymusiła konieczność przystosowania infrastruktury, dla zapewnienia pasażerom najwyższych możliwych środków bezpieczeństwa. Wydzielone zostało jedno wejście do terminalu, zainstalowano bramki do pomiaru temperatury, wyznaczone są ścieżki ułatwiające pasażerom sprawne poruszanie się po terminalu,  zachowanie wymaganego dystansu oraz punkty umiejscowienia dozowników płynów dezynfekujących.

/ Zdjęcie: FLY 3D Łukasz Pacholczyk

Leszek Chorzewski, prezes lotniska Warszawa-Modlin powiedział: Nic nas tak nie cieszy jak informacja, że znów z naszego portu lotniczego będą mogli bezpiecznie korzystać podróżni. Lotnisko Warszawa-Modlin zostało odpowiednio przygotowane i spełnia wszystkie normy, by móc z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa obsługiwać swoich klientów. Z niecierpliwością czekamy na pierwszych pasażerów, którzy już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca będą mogli skorzystać z połączenia do Madrytu. Dzięki 40 trasom, które uruchamia w lipcu Ryanair oraz lotom czarterowym oferowanym przez biura podróży wierzymy, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się odzyskać chociaż częściową stabilność w tym najcięższym w historii lotnictwa kryzysie (Zapaść polskich portów regionalnych, 2020-03-31).

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach dodała: Cieszymy się z przywrócenia prawie 40 tras z Warszawy-Modlina już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.