Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT uruchamia kolejne rejsy

Lotnictwo cywilne, 26 czerwca 2020

Od 15 lipca siatka połączeń międzynarodowych PLL LOT zyska kolejne kierunki. Pasażerowie będą mogli skorzystać między innymi z kolejnych rejsów do Monachium, Stuttgartu, Frankfurtu, Hamburga, Paryża, Kopenhagi, Mediolanu, Zurychu i Genewy (7 razy w tygodniu). Dostępne będą także loty do Zagrzebia i Ljubljany (4-7 tygodniowo), Madrytu (5 razy w tygodniu) oraz do Rygi i Tallinna (4 razy w tygodniu). Wszystkie w/w rejsy realizowane będą z Lotniska Chopina w Warszawie.

Od 15 lipca pasażerowie PLL LOT będą mogli skorzystać z lotów do 15 kolejnych miast. Wszystkie wykonywane będą ze stołecznego Lotniska Chopina / Zdjęcie: Dariusz Kłosiński, Lotnisko Chopina

Rozkład pasażerskich rejsów LOT-u dostępnych od 15 lipca zostanie poszerzony także o regularne loty na trasie Warszawa-Katowice (13 razy w tygodniu). Nasz narodowy przewoźnik zwiększy też częstotliwość rejsów na trasach z Warszawy do Wiednia, Brukseli, Amsterdamu, Berlina, Dusseldorfu, Oslo, Pragi, Budapesztu, Bukaresztu, Sofii, Wilna oraz z Budapesztu do Warny i Dubrownika.

Trzy miesiące zawieszenia połączeń lotniczych było ogromnym wyzwaniem dla wszystkich przewoźników. Odmrożenie lotów pasażerskich to szansa na powrót do normalności, czyli stopniowe przywracanie rejsów na zawieszonych kierunkach i zaoferowanie pasażerom możliwości realizowania wyjazdowych planów. Intensywnie pracujemy nad wznawianiem kolejnych połączeń, obserwując jednocześnie bieżącą sytuację epidemiczną [...]. Jeśli uda się zrealizować wszystkie nasze plany, to nasza siatka dostępna do końca sierpnia powinna obejmować prawie 70 z 98 zaplanowanych na bieżący rok kierunków – powiedział Rafał Milczarski, prezes zarządu PLL LOT (Wakacyjny rozkład PLL LOT, 2020-06-25).

W zależności od aktualnych regulacji w Polsce oraz decyzji administracyjnych krajów docelowych, siatka LOT-u może zostać zwiększona od 1 lipca o loty do Kijowa (5-7 razy w tygodniu), a od 15 lipca do: Nursułtan (raz w tygodniu, Stambułu, Londynu, Lwowa i Odessy (7 razy w tygodniu), Belgradu (4-7 razy w tygodniu), Mińska (4 razy w tygodniu) i Kiszyniowa (3 razy w tygodniu).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra