Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne Hermesy 900 dla Filipin w 2020

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 27 czerwca 2020

Filipińskie wojska lotnicze poinformowały, że do końca 2020 odbiorą 2 ostatnie z 3 zamówionych komplety systemów bezzałogowych Elbit Hermes 900. W ich skład wejdzie 6 izraelskich bsl, naziemne stacje kontroli, terminale komunikacyjne i sprzęt pomocniczy. Dostawa pierwszego kompletu zakończyła się pod koniec 2019.

Pierwszą partię izraelskich bsl Hermes 900 Filipiny odebrały na początku listopada 2019 / Zdjęcie: via MaxDefense

Filipiny w ramach planu zwiększenia zdolności wywiadowczych i rozpoznawczych (ISR) zamówiły znaczną  liczbę systemów bsl produkowanych przez Elbit Systems. Największe z nich to bsl Hermes 900 (3 komplety, w tym 9 bezzałogowców). Kolejne to 3 kompleksy Hermes 450, z których 2 zostały dostarczone w sierpniu 2019. Manila zamówiła również nieujawnioną liczbę mniejszych bsl Skylark LEX i Skylark 3 wraz z systemami kontroli naziemnej, sprzętem pomocniczym, szkoleniem i zintegrowanym wsparciem logistycznym.


Drukuj Góra