Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

KLM wraca do Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 18 lipca 2020

Po prawie 5-miesiecznej przerwie pandemicznej od 3 sierpnia 2020 Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze – KLM planują wznowienie połączenia między Wrocławiem, a Amsterdamem. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji jedno połączenie dziennie. KLM stopniowo wznawiają operacje na świecie. W sierpniu linia zamierza udostępnić już 95% swoich kierunków europejskich i 80% tras międzykontynentalnych (obecnie połowa funkcjonujących połączeń międzykontynentalnych KLM, to loty cargo).

Linię Amsterdam – Wrocław KLM obsługiwać będzie codziennie za pomocą Embraerów 175 / Zdjęcie: KLM

KLM planują latać do Wrocławia Embraerem 175 (KLM Cityhopper). Linia reaktywowała już także loty z innych miast w Polsce: z Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Na wszystkich trasach KLM pasażerowie i załoga mają obowiązek zakrywania twarzy podczas wejścia do samolotu i w czasie całego lotu. Maski są też wymagane na lotniskach. Podróżni są zobowiązani zaopatrzyć się we własne maski ochronne na twarz i bezwzględnie używać ich w czasie całej podróży. Dopuszczalne są zwykłe jednorazowe maski chirurgiczne lub maski wielokrotnego użytku. Zakrywanie twarzy odzieżą nie zastępuje maski. Ponieważ standardowa maska może być używana jednorazowo przez maksymalnie 4 godziny (maska FFP – do 8 godzin), podróżni powinni posiadać odpowiednią liczbę masek w zależności od długości podróży. Zakrywanie twarzy maską nie obowiązuje dzieci do lat 10. Maski nie obowiązują również podczas serwisu pokładowego. Pasażerom, którzy nie zastosują się do obowiązującego wymogu i zgłoszą się na lot bez maski, linia może odmówić wejścia do samolotu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.