Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Strzelanina w bazie USAF

Lotnictwo wojskowe, Wojska specjalne, Wypadki, 25 lipca 2020

Wczoraj po południu, ok. 16:30 czasu lokalnego w bazie US Air Force Hurlburt Field w hrabstwie Okaloosa na Florydzie wybuchła strzelanina. W jej wyniku jedna osoba zginęła, a jedna została ranna. Przewieziono ją do lokalnego szpitala.

Zdjęcie: wjhg

Baza Hurlburt Field to siedziba dowództwa 1st Special Operations Wing USAF. Komunikat dowództwa sugeruje, że incydent miał związek z przemocą domową. Do strzelaniny doszło po jej zamknięciu dla osób w niej niemieszkających. Dane ofiary mają zostać podane po 24 h od powiadomienia jej rodziny.

Po wybuchu strzelaniny bazę całkowicie zamknięto. Według dostępnych danych, sytuację uznano za opanowaną ok. 20:00.


Drukuj Góra