Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Serbia odebrała 56 UAZ Patriot

Wojska lądowe, Służby państwowe, 26 lipca 2020

Dowództwo armii serbskiej odebrało przedwczoraj w bazie Panczewo 56 samochodów terenowych UAZ -3163 Patriot. Zakupiono je w 2020 w Rosji. Wartości kontraktu nie ujawniono.

Samochody terenowe UAZ-3163 Patriot, które odebrała 24 lipca 2020 armia serbska. Część z nich przeznaczona jest dla żandarmerii, a inne m.in. dla jednostek specjalnych / Zdjęcie: MO Serbii

Serbskie ministerstwo obrony poinformowało, że do końca października 2020 Rosja ma dostarczyć jeszcze 8 UAZ Patriot. Serbia kupowała samochody tego typu już wcześniej. Pierwsza partię UAZ Patriot odebrała w 2006.


Drukuj Góra