Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Iran przemieszcza makietę lotniskowca

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 28 lipca 2020

27 lipca 2020 CBS News podało informację o przemieszczeniu przez Iran makiety amerykańskiego lotniskowca typu Nimitz na wody Cieśniny Ormuz. Zmianę miejsca stacjonowania olbrzymiej makiety, tylko o 1/3 mniejszej od rzeczywistych lotniskowców USA, zaobserwowano w oparciu o zdjęcia satelitarne opublikowane przez Maxar Technologies.

Irańska makieta lotniskowca klasy Nimitz w porcie Bandar Abbas sfotografowana przez satelitę w lutym 2020. Na pokładzie znajduje się 16 makiet samolotów skrzydła bojowego lotniskowca oraz punkt celowania oznaczony czerwonym okręgiem / Zdjęcie: MAXAR

Przemieszczenie makiety może zapowiadać ćwiczenia wojsk irańskich podobne do tych przeprowadzonych w 2015. Wówczas podobny lotniskowiec został zatopiony przez Gwardię Rewolucyjną Iranu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.