Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Indonezja chce kupować na kredyt

Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 06 września 2020

Minister obrony Indonezji, Prabowo Subianto zaproponował, aby część wydatków związanych z obronnością, planowanych na lata 2020–24, w wysokości 20 mld USD, pokryć z zagranicznych programów kredytowych i pomocowych. Informuje o tym Jane’s, który dotarł do pisma z 13 lipca 2020 do indonezyjskiego ministra planowania rozwoju narodowego i szefa Narodowej Agencji Planowania Rozwoju.

KRI Raden Eddy Martadinata 331 to pierwszy okręt klasy SIGMA 10514 zbudowany w krajowej stoczni PT PAL w Indonezji / Zdjęcie: TNI-AL

Z zagranicznych programów kredytowych i pomocowych miałyby zostać sfinansowane programy zakupowe dla wszystkich trzech rodzajów Sił Zbrojnych Indonezji w latach 2020–24. Byłyby wśród nich 24 myśliwce Lockheed Martin F-16V i dwie kolejne fregaty dla marynarki indonezyjskiej (Tentara Nasional Indonesia – Angkatan Laut: TNI-AL) Martadinata (SIGMA 10514).

Wniosek został złożony w kontekście cięć w budżecie obronnym Indonezji na 2020 o prawie 9 mld IDR (ok. 590 mln USD). Redukcja została dokonana częściowo w odpowiedzi na trwającą epidemię Covid-19, która poważnie zaszkodziła gospodarce kraju.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.