Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy aerostat RT LTA

Przemysł zbrojeniowy, Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 07 września 2020

Aero-T, spółka zależna izraelskiego RT LTA Systems, zaprezentowała duży aerostat rozpoznawczy. Aerostat o długości 24 m może unieść 150 kg i osiągnąć wysokość 1000 m.

Nowy aerostat izraelskiego Aero-T / Zdjęcie: RT LTA

Rozwój ujawnionego aerostatu rozpoczął się w 2016. Wywodzi się on z rodziny balonów obserwacyjnych SkyGuard 1. Rozwój obejmował m.in. naziemną stację do podnoszenia i opuszczania aerostatu. Również ona została opracowana i wyprodukowana przez Aero-T zgodnie z polityką dostarczania kompleksowych rozwiązań. Aerostaty rodziny SkyGuard 1 są produkowane w fabryce Aero-T w Katzrin na północy Izraela.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.