Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nakanihon Air zamawia H215

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 września 2020

Z niecierpliwością czekamy na dostawę Airbusa H215, który wesprze nasze szeroko zakrojone działania w Japonii. H215 oferuje wymaganą przez nas zwiększoną precyzję i stateczność lotu, co nie tylko zwiększy gotowość do misji, ale także możliwości naszej floty - powiedział Taku Shibata, prezes Nakanihon Air.

H215 w barwach Nakanihon Air / Zdjęcie: Airbus

Nakanihon Air, użytkujące obecnie 45 wiropłatów Airbusa, świadczy usługi lotniczego pogotowia ratunkowego, obsługuje stacje telewizyjne, a także zajmuje się przewozem osób i towarów w Japonii. Przedsiębiorstwo prowadzi również autoryzowane przez Airbusa centrum obsługowe śmigłowców H135, natomiast poważniejsze prace przy flocie śmigłowców Super Puma tego operatora są zlecane zakładowi remontowemu producenta w Kobe.

Obecnie w Japonii lata 28 śmigłowców z rodziny Super Puma, które są używane przez operatorów cywilnych, służby publiczne i Ministerstwo Obrony do misji poszukiwawczych i ratowniczych, operacji straży wybrzeża i straży pożarnej, a także w lotnictwie prywatnym i biznesowym oraz komercyjnym transporcie lotniczym.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.