Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Prawie RWD-8 gotowy do lotu

Historia, Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 23 września 2020

Niemal dokładna replika samolotu łącznikowego RWD-8, z Warsztatu Lotniczego TZL Henryka Wickiego w Świdniku, jest gotowa do oblotu.

/ Zdjęcie: Maciej Wijatkowski

Samolot jest skompletowany, odbyły się już próby naziemne. W piątek 25 września ma nastąpić wspisanie go do rejestru statków powietrznych Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

W sobotę planowane są próby na pasie – rozbieg i podskoki. Przy sprzyjających warunkach replika RWD-8 wzbije się w powietrze w przyszłym tygodniu (Prawie RWD-8 już kręci, 2020-06-15).

Na podstawie informacji Macieja Wijatkowskiego


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.