Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

San Francisco Fleet Week 2020

Marynarka wojenna, Imprezy branżowe, 03 października 2020

Wczoraj krótko po 9:00 czasu miejscowego niszczyciel USS Michel Monsoor (DDG 1001) przeszedł pod mostem Golden Gate inaugurując San Francisco Fleet Week 2020. Coroczna impreza jest prezentacją możliwości militarnych USA, gdyż biorą w niej udział także inne rodzaje sił zbrojnych. Oficjalnie ma rozpocząć się w poniedziałek, 5 października.

USS Michel Monsoor przechodzi pod mostem Golden Gate w San Francisco, 2 października 2020. Okręt na co dzień bazuje w San Diego. Wczoraj rano zacumował w pobliżu Bay Bridge, a już dziś wypłynął z zatoki San Francisco / Zdjęcie: US Navy

W bieżącym roku, ze względu na epidemię wirusa COVID-19 w USA odwołano prawie wszystkie imprezy masowe. Niektóre zaś zasadniczo ograniczono. Podczas San Francisco Fleet Week 2020 nie będzie można zwiedzać okrętów US Navy. Nie będzie nawet pokazów lotniczych.

W ramach tegorocznego Virtual Experience będą dostępne w sieci różnorodne prezentacje i filmy oraz telekonferencje ze spotkań bez udziału publiczności.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.