Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa wojskowej paralotni w Indiach

Wypadki, Marynarka wojenna, Lotnictwo wojskowe, 04 października 2020

Dziś rano w Kochi w stanie Kerala dwóch żołnierzy indyjskiej marynarki wojennej wykonywało rutynowy lot treningowy paralotnią. Wystartowali z INS Garuda położonej na przedmieściach Kochi. Z nieznanych przyczyn ok. 6:50, w czasie powrotu do bazy, paralotnia spadła na ziemię.

Szczątki paralotni, która rozbiła się w pobliżu INS Garuda / Zdjęcie: daijiworld

Szczątki paralotni znaleziono w pobliżu mostu Thoppumpady niedaleko od bazy. Okazało się, że obaj piloci nie żyją. Ich ciała przewieziono do INS Sanjivani.

Ofiary katastrofy to 39-letni por. Rajeev Jha pochodzący z Dehradun w Uttarakhand oraz 29-letni marynarz Sunil Kumar pochodzący z Bhoj w Bihar. Ten pierwszy pozostawił żonę i dwoje dzieci.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.