Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Afganistanie zderzyły się dwa Mi-17

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 14 października 2020

Wczoraj, 13 października 2020, dwa śmigłowce realizujące misję transportu komandosów walczących z talibami, a drodze powrotnej rannych żołnierzy, startowały z wysuniętej bazy operacyjnej w dystrykcie Nawa-i-Barakzayi w prowincji Helmand w Afganistanie. Na pokładzie jednego znajdowało się 4 żołnierzy, a drugim leciało pięciu. Z niewiadomych przyczyn tuż po starcie śmigłowce zderzyły się i rozbiły.

Zdjęcie: carelyst

Oba śmigłowce uległy zniszczeniu. Wszyscy, którzy nimi lecieli, zginęli. Łącznie odnotowano 9 ofiar.

Rozbite śmigłowce należały do armii afgańskiej. Obecnie dysponuje ona ok. 100 Mi-/Mi-17.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.