Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SKY express zamawiają A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 15 października 2020

Linie lotnicze SKY express złożyły wiążące zamówienie na 4 samoloty wąskokadłubowe A320neo, stając się nowym klientem Airbusa. Ponadto grecki przewoźnik niedawno wydzierżawił dwa A320neo od grupy kapitałowej ACG Aviation i tym samym dołączył do listy 430 użytkowników samolotów koncernu z Tuluzy. Linie wybrały dla swoich samolotów silniki CFM-International Leap-1A.

Wizualizacja A320neo w barwach SKY express / Ilustracja: Airbus

Dotychczas towarzystwo z Aten obsługiwało tylko trasy regionalne przy użyciu floty samolotów turbośmigłowych – 5 ATR 72-500 i 6 ATR 42-500. Siatka połączeń SKY express obejmuje 34 miejsca docelowe w Grecji.

Właściciel SKY express i szef grupy IOGR, Ioannis Grylos, powiedział: Współpraca z Airbusem, poprzez nabycie sześciu nowych samolotów Α320neo, pozwala nam unowocześnić posiadaną flotę i rozpocząć nowy rozdział w historii. Połączenie najbardziej zaawansowanych technologii wraz z oszczędnością paliwa, jakie oferuje ten typ samolotu, doskonale wpisuje się w biznesplan SKY Express […].

To dobra wiadomość, że SKY Express wybrały A320neo, aby rozszerzyć działalność i zacząć obsługiwać połączenia międzynarodowe w Europie. To odważny krok w rozwoju linii lotniczych i jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do niego dostarczając A320neo […] – dodał dyrektor handlowy Airbusa Christian Scherer.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.