Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sukces eksportowy płockich kontenerów

Przemysł zbrojeniowy, 15 października 2020

Płocka spółka Modular System – główny obecnie producent i dostawca kontenerów mieszkalnych i sanitarnych dla MON – zdobyła znaczące zamówienie eksportowe. Dostarczy do walki z pandemią kontenerowe, modułowe kompleksy diagnostyczne, które staną przed szpitalami w 7 miastach europejskich.

Jak nas poinformował wiceprezes Modular System Mariusz Brudnicki każdy z kompleksów zbudowany będzie z 22 lub 36 kontenerów (w zależności od lokalizacji) o wymiarach 6058x2990mm. Na początku października płocka spółka zmontowała pierwszy taki obiekt przed jednym ze szpitali w Danii, kolejne montaże zaplanowane są do końca listopada 2020.

Wyprodukowane dla różnych jednostek naszych sił zbrojnych kontenery mieszkalne przed dostawą  do czekających na nie garnizonów

We wrześniu 2020 Modular System zamontowała przed Wojskowym Instytutem Medycznym w Warszawie 4-kontenerowy mobilny obiekt diagnostyki SOR. A w najbliższym czasie, wraz ze spółką Zurad, dostarczy modułowy zespół do obserwacyjno-izolacyjnego systemu segregacji (triaż – 6 kontenerów) dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.

Wojsko zamówiło i otrzyma 240 kontenerów w wersji flatpack (płasko składowane i transportowane – rozkładane) / Zdjęcia: Modular System

Płocka spółka wygrywając przetargi na dostawy różnego typu kontenerów mieszkalnych dla sił zbrojnych naszego kraju, stała się w ostatnich latach najważniejszym dostawcą tego typu obiektów dla MON. W 2020 Modular System wyszła zwycięsko z 8 postępowań zakupowych na tym polu i produkuje obecnie na potrzeby wojska łącznie 1112 kontenerów mieszkalnych, 240 kontenerów w wersji flatpack i 52 kontenery sanitarne. Wszystkie są dostarczane zamawiającemu i ustawiane we wskazanych miejscach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.