Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cessna wylądowała na parkingu

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 16 października 2020

Wczoraj ok. 16:15 z lotniska Thun Field w Pierce County w stanie Waszyngton w USA wystartowała jednosilnikowa Cessna 152. Jego 53-letni pilot zamierzał lecieć do rodzinnego Auburn. Tuż po oderwania od pasa silnik samolotu zaczął tracił moc. W tej sytuacji pilot próbował lądować na pobliskim parkingu sklepu Target przy Meridian i 160th Street East w Puyallup.

Wrak samolotu Cessna 152, który rozbił się na parkingu w Puyallup. Strażacy musieli go pociąć, by uporządkować parking. Samochód nie uległ poważnym uszkodzeniom i nadaje się do naprawy / Zdjęcie: twitter – kiro7

Lądowanie okazało się nieudane. Samolot uderzył w zaparkowany samochód (marki Volkswagen) i skapotował. W efekcie doznał poważnych uszkodzeń. Okazało się, że pilot odniósł tylko niewielkie obrażenia. Został zabrany do pobliskiego szpitala. Na ziemi nikomu nic się nie stało.

Rozbity samolot to jednosilnikowy górnopłat Cessna 152, zn. rej. N6585L, nr ser. 15284449, wyprodukowany w 1980. Był własnością prywatną – 53-latka, który go pilotował.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.