Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Francuzi ćwiczą z ASG HK416F-S

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 18 października 2020

Armia francuska używa airsoftowej repliki karabinka HK416F niemieckiej Heckler & Koch do treningu, odświeżania umiejętności i przygotowania do misji w pomieszczeniach zamkniętych. Poinformował o tym francuski magazyn Retex. HK416F-S jest oparty na karabinie HK416F (HK416 A5). Broń jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do jej obsługi i konserwacji, w tym z typową optyką.

Karabinek HK416F-S  / Zdjęcie: Tactical Equipements via Retex Mag

Heckler & Koch udzielił Tactical Equipements wyłącznej licencji na rozwój, produkcję i dystrybucję HK416 F-S we Francji (światową licencję ma Umarex). Konstrukcja karabinka w pełni odpowiada specyfikacji wymaganej przez wojsko. Obejmuje ona m.in. oburęczne zwalnianie magazynka i wyzwalanie zamka.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.