Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wstążka na niebie Kataru

Lotnictwo cywilne, Imprezy branżowe, 18 października 2020

Qatar Airways uhonorowały wczoraj w szczególny sposób miesiąc wiedzy o raku piersi. Boeing 787 linii wykonał nad Katarem lot odwzorowujący kształt wstążki – symbolu walki z tą chorobę. Jego załogę i personel pokładowy stanowiły wyłącznie kobiety. Kobietami były też kontrolerki lotu, dyspozytorki, obsługa naziemna i pasażerowie.

Wstążka na ekranie wyświetlacza w kabinie Boeinga 787-8 Qatar Airways, który wykonał specjalny lot nad Katarem / Zdjęcie: Qatar Airways

Do lotu QR9901 użyto samolotu Boeing 787-8 zn. rej. A7-BCM. Lot trwał 63 minuty. Samolot wystartował z Doha 17 października 2020 o 9:17, a wylądował o 10:20.

Kobieca załoga Boeinga 787-8 Qatar Airways, który wykonał specjalny lot nad Katarem, rysując nad nim wstążkę / Zdjęcie: Qatar Airways

Qatar Airways również w inny sposób wsparły akcję walki z rakiem piersi. Wszyscy pasażerowie lotów dalekodystansowych startujących z Doha otrzymali podwieczorki z malinowymi makaronikami i innymi ciastkami. Czekały na nich także woreczki z różowymi wstążkami zawierające cienie do oczu, skarpetki, zatyczki do uszu, balsam do ust, szczoteczkę i pastę do zębów. Salon Qatar Airways Al Mourjan Business Lounge oferował z kolei różowe kompozycje kwiatowe, różowe koktajle bezalkoholowe dla pasażerów i różnorodne różowe słodycze, a także popołudniową herbatę Think Pink.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.