Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Kraju Chabarowskim rozbił się Su-34

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 21 października 2020

Dziś w czasie rutynowego lotu treningowego w Kraju Chabarowskim rozbił się bombowiec frontowy Su-34. Dwóm członkom jego załogi udało się katapultować i przeżyć. W dobrym stanie przewieziono ich śmigłowcem na lotnisko stacjonowania.

Rosyjski bombowiec frontowy Su-34 / Zdjęcie: rg

Samolot spadł na tereny niezamieszkane – równinne i zalesione. Na ziemi nie odnotowano więc strat. Wrak całkowicie spłonął. Według oficjalnych informacji, samolot leciał bez uzbrojenia.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Za najbardziej prawdopodobną uznaje się awarię techniczną.

Rozbity samolot to bombowiec frontowy Su-34. Należał do 277. Pułku lotnictwa bombowego 303. Mieszanej dywizji lotniczej 11. Armii WWS i PWO Wschodniego Okręgu Wojskowego WKS FR. Stacjonował na lotnisku Churba pod Komsomolskiem nad Amurem. Su-34 bazują tam od 2016.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.