Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Karabin snajperski DWŁ-10M3 Urbana

Przemysł zbrojeniowy, Wojska specjalne, 25 października 2020

Podczas wystawy Interpolitex-2020 Rosoboroneksport zaprezentował wielokalibrowy karabin wyborowy DWŁ-10M3 (DVL-10M3) Urbana (DWŁ – Diwiersionnaja Wintowka Łobajewa), produkowany przez Lobaev Arms. Nowy karabin ma mniejsze wymiary i masę niż wcześniejsze konstrukcje tego producenta. Jego masa wynosi 4,5 kg (M2 – 6 kg), a długość lufy to 50 cm (M2 – 66 cm). Zasięg efektywnego strzału DWŁ-10M3 się nie zmienił i wynosi ok. 1 km.

Karabin wyborowy DWŁ-10M3 Urbana pokazany podczas wystawy Interpolitex-2020 / Zdjęcie: sdelanounas.ru

Według producenta, karabin DWŁ-10M3 wyróżnia się bardzo dobrą celnością ognia (poniżej 0,38 MOA). DWŁ-10M3 może być wyposażony w lufy do amunicji o różnych kalibrach – 7,62×51 mm (0,308 Winchester), 6,5×47 mm Lapua i 6,7 mm Federal. Karabin może być używany z tłumikiem.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.