Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Elta Systems prezentuje PCL

Przemysł zbrojeniowy, 30 października 2020

Elta Systems opracowała system lokacji pasywnej PCL (Passive Coherent Location). Jest on przeznaczony do wykrywania i śledzenia obiektów w przestrzeni powietrznej.

Jak deklaruje producent, system PCL jest już gotowy do wdrożenia / Zdjęcie: IAI

System pozwala na tworzenie trójwymiarowego obrazu sytuacji w przestrzeni powietrznej. PCL wykrywa cele wykorzystując odbicia z nadajników FM i DAB (Digital Audio Broadcasting). Mogą być one wykrywane przez pojedynczy zestaw PCL, bądź całą sieć sensorów tworząc obraz sytuacji czasie rzeczywistym.

Zwielokrotnienie systemów lokacji pasywnej sprzyjać ma lepszemu wykrywaniu celów w zróżnicowanym terenie oraz zapewnieniu redundancji. Dane przekazywane z sieci sensorów PCL spływają do centralnej jednostki przetwarzania danych za pomocą dedykowanego łącza danych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.