Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CZ TS 2 nowej generacji

Przemysł zbrojeniowy, 20 listopada 2020

Česká Zbrojovka opracowała pistolet sportowy nowej generacji przeznaczony do strzelań dynamicznych. Najnowszy CZ Tactical Sport 2 ma kilka usprawnień zaprojektowanych z myślą o zaawansowanych strzelcach.

Wśród głównych nowości w CZ TS 2 można wyróżnić: mechanizm spustowy pojedynczego działania o krótkim skoku i szybkim resecie, zwiększoną celność i trwałość użytkową broni dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i najnowszych technologii, zmienioną geometrię i wykończenie broni, nowy design, lepszą ergonomię, czerwony 1-mm celownik światłowodowy i anodowaną duraluminiową obejmę gniazda magazynka.

Pistolet spełnia wymagania IPSC w klasie sprzętowej Standard Division, jakimi są zakaz stosowania dodatkowej optyki i kompensatora podrzutu oraz konieczność zmieszczenia broni w pudełku o wymiarach 225x150x45 mm.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.