Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozpoznawczy Shiraz dla floty Iranu

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 listopada 2020

W roku kalendarzowym 2021 (w Iranie rozpoczyna się 21 marca) irańska marynarka wojenna odbierze oficjalnie okręt rozpoznania radioelektronicznego nowej generacji Shiraz. Jego budowa już się zakończyła. Obecnie trwają jego testy z udziałem irańskich marynarzy.

Okręt rozpoznania radioelektronicznego nowej generacji Shiraz jeszcze w stoczni po przekazaniu do testów irańskiej marynarce / Zdjęcie: MW Iranu

Shiraz ma wykrywać i odbierać transmisje radarów, środków łączności i sonarów. Ma też zarządzać różnymi emisjami podczas walki elektromagnetycznej. Poinformował o tym dowódca irańskiej marynarki wojennej, kontradmirał Hossein Khanzadi.

Khanzadi ujawnił też, że trwają prace projektowe nad okrętem bojowym w układzie trimarana. Jego wyporność ma wynosić 3000 t. Budowa bojowego trimarana ma rozpocząć się w najbliższych latach.

 

 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.