Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Słowenia pozyska 40-mm amunicję

Wojska specjalne, Przemysł zbrojeniowy, 23 listopada 2020

Ministerstwo Obrony Słowenii zainicjowało postępowanie przetargowe w celu nabycia amunicji do 40-mm granatników automatycznych Heckler & Koch GMG używanych przez wojska specjalne.

Siły zbrojne Słowenii używają granatników GMG od 2005 / Zdjęcie: H&K 

Pozyskane ma zostać 50 tys. sztuk amunicji 40x53 mm HV HEDP mającej wysoką prędkość wylotową. Dostawy powinny zostać zrealizowane w ciągu czterech lat. Harmonogram zakłada dostarczenie 10 tys. granatów rocznie w 2021 i 2023 oraz 15 tys. granatów rocznie w 2022 i 2024. Termin składania ofert dla potencjalnych dostawców upływa 16 grudnia br.

Na podstawie informacji Igora Bożinovskiego


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.