Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zdalnie sterowany BMP-2

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 sierpnia 2009

Armia indyjska rozpoczęła testowanie zdalnie sterowanego, bezzałogowego bojowego wozu BMP-2.

Prototyp powstał w jednym z oddziałów Defence Research and Development Organisation (DRDO). Ma służyć do testowania bezzałogowego pojazdu możliwego do wykorzystania w ekstremalnych warunkach na polu walki. Pojazd może realizować rozpoznanie pod silnym ostrzałem, funkcjonować po wybuchu jądrowym lub użyciu broni chemicznej albo biologicznej, a nawet na polu minowym.

Pojazd jest sterowany przewodowo. Jego operator może zdalnie kierować najważniejszymi systemami pojazdu, zarówno silnikiem, czy hamulcami, jak i wyposażeniem pokładowym. Także przewodowo są przekazywane informacje z pokładowych systemów rozpoznania.

Doświadczenia z testów mają posłużyć do zbudowania docelowych pojazdów bezzałogowych dla armii indyjskiej. Jednym z nich ma być zdalnie sterowany czołg.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.