Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatnie Trophy dostarczone US Army

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 07 stycznia 2021

Koncerny Leonardo DRS i Rafael Advanced Defense Systems ogłosiły, że zakończyły dostawę systemów ochrony aktywnej (APS) Trophy zamówionych przez US Army (wojska lądowe Stanów Zjednoczonych Ameryki), stanowiących wyposażenie czołgów podstawowych M1 Abrams.

W APS Trophy wyposażono Abramsy 4 brygad pancernych US Army i US Marine Corps / Zdjęcie: Rafael

Na mocy kontraktów zawartych w ramach pilnej potrzeby operacyjnej obydwa w/w przedsiębiorstwa dostarczyły pierwsze APS we wrześniu 2019. Wyposażono w nie wozy M1 Abrams czterech brygad pancernych US Army i US Marine Corps (korpusu piechoty morskiej, Abramsy z Trophy w Europie, 2020-07-23).

Trophy przeszedł ponad 5000 prób polowych. Łączny dotychczasowy czas działania systemu to ponad 1 mln h. Obecnie trwa produkcja seryjna ponad 1800 APS Trophy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.