Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy szwedzki przewoźnik

Lotnictwo cywilne, 08 stycznia 2021

Nowy szwedzki przewoźnik Northern Airlines ogłosił, że zamierza rozpocząć działalność w marcu 2021. Linie, które zostały oficjalnie założone w 2019, chcą być międzynarodowym towarzystwem przewożącym pasażerów i ładunki ze wszystkich zakątków świata.

/ Zdjęcie: Northern Airlines 

Northern Airlines zamierzają eksploatować początkowo pojedynczego Boeing 737-800, który ma wykonywać loty ze Sztokholmu-Arlandy do Bejrutu i Malagi. Samolot ma być kompletnie odnowiony, aby zwiększyć radość pasażerów z bezpiecznej podróży.

Plany rozwoju linii zakładają pozyskanie dwóch kolejnych Boeingów 737-800 i zwiększenie liczby miejsc docelowych do końca 2021.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.